Една нова година – за много мечти!
Една цяла година – за много успехи!
Весели празници!

Открит турнир и Купа България 8-ми кръг

На 16.12.2012г. в град Бургас се проведе последния кръг от веригата „Купа България“. Клуб по спортни танци „ВАРНА“ бе представен от няколко двойки, а ето и тяхното класиране:

В открития турнир в клас 13С Делян Милчев – Веселина Данева станаха шести, а Георги Василев – Йоана Хаджиева се класираха на 4-то място.

На купа България при юноши младша възраст стандартни танци:                          Делян Милчев – Веселина Данева се класираха на 7-мо място;                                        Георги Василев – Йоана Хаджиева спечелиха сребърните медали.

В същата възраст юноши младша, но в латиноамериканските танци:                   Георги Василев – Йоана Хаджиева се класираха на 7-мо място;                            Делян Милчев – Веселина Данева се класираха на 5-то място.

При състезателите над 19 години стандартни танци:                                             Вихрен Бенев – Десислава Атанасова се класираха на 6-то място;                      Герман Тепавичаров – Стела Куконова извоюваха 1-во място.

Ето и пълния списък на класирането в град Бургас.

Открит турнир за купата на град Банско

На 1-ви и 2-ри декември тази година се проведе първия турнир по спортни танци в град Банско. Клуб по спортни танци „ВАРНА“ бе представена от една двойка в лицето на Герман Тепавичаров и Стела Куконова, които след успорвана битка спечелиха златните медали в смесения клас ВАМ – стандартни танци.

Ето и пълния списък с класирането от град Банско.

Държавно първенство 2-ри ранг град Русе

На 23.11.2012г. се проведе държавното първенство за всички класове и възрасти. Ето и двойките от клуб по спортни танци „ВАРНА“ които взеха участие:

Антон Михайлов – Мирела Банева заели 5-то място при клас 9Е                                     Мариян Маринов – Поля Маринова заели 4-то място при клас 11Е                          Георги Василев – Йоана Хаджиева заели 4-то място при клас 13С                          Делян Милчев – Веселина Данева заели 2-ро място при клас 13С

Ето и пълния списък с класирането от град Русе.

Международен турнир град Скопие, Македония

На провелия се на 04.11.2012г международен турнир в град Скопие, Македония, Георги Василев и Йоана Хаджиева се завърнаха с пълен комплект от медали:

Георги Василев & Йоана Хаджиева, Скопие 2012г.

Златен медал и 1-во място в стандартните танци – basic – при юноши младша възраст, 2-ро място и сребърен медал в латино американските танци – basic – юноши младша. 3-то място и бронзов медал в стандартните танци – open – в същата възрастова група и престижното 5-то място в латино-американската програма.