Открит турнир и Купа България 1-ви кръг, град Пловдив

На 07.04.2013г. се проведе първия кръг от веригата „Купа България“ в град Пловдив. На открития турнир участваха Георги Василев и Йоана Хаджиева, които се класираха на 1-во място в клас 15 С, с което си събраха необходимите точки и преминаха в по-горен клас 15 В. Пожелаваме им все по-големи успехи.

На Купа България клуб по спортни танци „Варна“ бе представен от следните двойки:

Георги Василев & Йоана Хаджиева класирали се на 14-то място при ЮСВ латина и на 6-то място в същата възрастова група, но в стандартната програма.

Теодор Георгиев & Албена Даскалова се класираха на 4-то място при младежите латиноамерикански танци

Герман Тепавичаров & Стела Куконова станаха 1-ви при състезателите над 19 години в стандартните танци.

Ето и цялото класиране от състезанието.

Международен турнир в град Солун , Гърция

На 30.03 се проведе международния турнир в град Солун, Гърция. Там клуб по спортни танци „Варна“ бе представен от две двойки.

Георги Василев &  Йоана Хаджиева в латиноамериканската програма играха на полуфинал и заеха 7-мо място, а в стандартните танци – финал и се класираха на 5-то място.

Герман Тепавичаров & Стела Куконова не успяха да се пребортят да танцуват на финала и се класираха на 7-мо място.  Желаем бъдещи успехи на двойките.